Facebook

 

Studentský elektronický festival neboli SEF, nabídne ve svém dvoudenním programu mnoho hudebních elektronických stylů, které na českobudějovické kulturní scéně tak chybí. Hlavní myšlenka festivalu je spojit djské profesionály se studenty a začínajícími nováčky, a vytvořit tím festivalovou tradici podobnou velkým festivalům jako je např. Mácháč. Studenti se zúčastní soutěže ve své hudební produkci, a ti nejlepší se postaví na velké pódium vedle nejlepších profesionálů z Čech a možná i zahraničí. Partnerem festivalu je Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, na jejímž pozemku bude tento dvoudenní openair probíhat. Soutěž o účast v lineupu nebude zaměřena jen na posluchače JČU, ale obecně na všechny studenty v Jihočeském kraji nebo začínající nestudující umělce. 
Do festivalu se zapojí i mnoho českobudějovických klubů, kde bude produkce probíhat do ranních hodin. (skoro tři dny bez přestávky)
Fanoušci elektronické hudby se mohou těšit na velký hudební zážitek, který v Jižních Čechách doposud chyběl. Mezi hlavními styly budou v Budějovicích oblíbeny drum and bass, různé odnože house music (funky-house, tech-house, elektro-house) nebo také neméně populární odnože techna (tribal-techno, minimal-techno, groovy-techno) a trance music. 
Hlavním mediálním partnerem akce je rádio Kiss Jižní Čechy

VSTUPNÉ DO AREÁLU FESTIVALU BUDE ZDARMA !!

Událost: https://www.facebook.com/events/440522999413091/

Stránky: https://www.facebook.com/student.electronic.fest

sef

 

The version of Internet Explorer is outdated.

This website can not be viewed with your browser!

Upgrade your browser to latest version (Internet Explorer 8) or install another browser, like Firefox or Google Chrome